Рекомендуємо  

prezident
vr
uryad
rada
kyevrada
rda
Володарська районна рада
regcenter
   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 18

Вчора 39

За тиждень 139

За місяць 496

Всього 8853

   

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

ЗВІТ

селищного голови Слободського Ю.В. про роботу селищної ради та виконавчого комітету в 2016 році

Шановні жителі селища! Депутати! Запрошені! Члени виконкому, працівники селищної ради та комунального підприємства «Володарка»!

Одним із принципів здійснення місцевого самоврядування, відповідно до статті 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», є підзвітність та відповідальність перед територіальною громадою.

     Сьогодні я хочу прозвітувати перед Вами про організацію роботи селищної ради, її виконавчого комітету, постійних комісій, про те, що вдалося нам зробити в 2016 році, що залишилось невиконаним, на що потрібно акцентувати увагу в 2017 році.

Хочу відмітити, що свою роботу я будував перш за все виходячи з вимог та повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» і вона є невіддільною від роботи нашого депутатського корпусу, роботи виконавчого комітету, роботи посадових осіб селищної ради і роботи КП «Володарка».

Одним з головних завдань, як голова ради, я вбачаю у злагодженій роботі постійних депутатських комісій, роботі депутатів під час сесійних засідань, координації роботи з виконавчим комітетом селищної ради, з районними службами, з осередками політичних партій та громадських організацій.

Активну позицію з реалізації суспільних питань проявляють депутати селищної ради, які представляють інтереси територіальної громади і приймають від її імені рішення.

   
   

вулиця Кооперативна, 9,

смт Володарка,

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська селищна рада