Рекомендуємо  

prezident
vr
uryad
rada
kyevrada
rda
Володарська районна рада
regcenter
   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 15

Вчора 26

За тиждень 143

За місяць 628

Всього 18508

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

   Відповідно до звернення Всеукраїнської молодіжної організації «Українська студентська спілка» щодо проведення в Україні, протягом 2017-2018 років, Національного освітнього проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах», Володарський районний центр зайнятості інформує щодо проведення даного Проекту.

   Метою Проекту є розвиток громадянської освіти в Україні, розвиток медіаграмотності, впровадження стандартів і засад, які покладені в основу роботи з інформацією і сприяють розвитку демократичного суспільства. Програма спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян, сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

  Проектом передбачено проходження он-лайн курсів, проведення вебінарів (1 раз на місяць) та тренінгів, створення бази успішних практик (кейсів) щодо впровадження громадянської освіти та електронної демократії, нагородження авторів кращих кейсів, проведення Фестивалю успішних практик, написання методичних рекомендацій тощо.

  Участь у Проекті безкоштовна.

  Реєстрація для участі – за посиланням: https://goo.gl/w5Z8lo.

  Детальніше дізнатись про проект можна за посиланням на сайті Міністерства освіти і науки України:http://mon.gov.ua/usi-novivni/anonsi-podij/2017/04/10/startue-vseukrayinskij-proekt-%C2%ABgromadyanska-osvita-ta-elektronna-demokratiya-v-navchalnix-zakladax%C2%BB/.

You have no rights to post comments

   
   

вулиця Кооперативна, 9,

смт Володарка,

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська селищна рада