Рекомендуємо  

prezident
vr
uryad
rada
kyevrada
rda
Володарська районна рада
regcenter
   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 23

Вчора 42

За тиждень 275

За місяць 720

Всього 19697

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

ВОЛОДАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Київської області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року                                                                           № 200

смт Володарка

Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на підвідомчій території Володарської селищної ради

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах» (зі змінами), наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 р. № 127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», з метою створення умов ефективного використання зелених насаджень та запобігання безконтрольному їх видаленню, виконавчий комітет селищної ради вирішив:

  1. Затвердити акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на підвідомчій території Володарської селищної, що додаються.
  1. Доручити заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради Денисюку В.М. видавати ордери на видалення зелених насаджень на підставі акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, відповідного рішення виконкому селищної ради та документа про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню (крім випадків, передбачених пунктом 6 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Селищний голова                                                       Ю.В. Слободський

You have no rights to post comments

   
   

вулиця Кооперативна, 9,

смт Володарка,

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська селищна рада