Рекомендуємо  

prezident
vr
uryad
rada
kyevrada
rda
Володарська районна рада
regcenter
   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 1

Вчора 19

За тиждень 20

За місяць 505

Всього 18385

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

ВОЛОДАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Київської області Виконавчий комітет РІШЕННЯ

від 20 липня 2018 року        №183             

смт Володарка

Про організацію сезонної торгівлі овочами, фруктами та бахчевими культурами

на території смт Володарка

 З метою впорядкування сезонної торгівлі овочами та фруктами на території Володарської селищної ради, керуючись підпунктом 1 пункту б статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради вирішив:

1.Дозволити суб"єктам підприємницької діяльності здійснювати сезонну торгівлю на території Володарської селищної ради з 01 травня по 01 листопада.

  1. Визначити місцем для розташування сезонної торгівлі: вул. Армійська (зелена зона між тротуаром та земельними ділянками № 7, 9, та поруч з магазином «Надія»), вул. Будівельна (зелена зона за магазином «Берізки»), вул. Загородня ( зелена зона біля території ПОСП «Світанок») , вул. Поліська ( зелена зона біля незавершеного будівництва дитячого садка) в смт Володарка.
  2. Суб"єктам підприємницької діяльності, які здійснюють сезонну виїзну  торгівлю, в установленому порядку отримати висновки лабораторії ветеренарно-санітарної експертизи на ринку чи Державної лабораторії ветеринарної медицини щодо безпечності продукції, що реалізується та забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних умов і прибирання      місць торгівлі згідно з вимогами Правил благоустрою територій,       затверджених селищною радою.
  3. Суб"єктам підприємницько їдіяльності, які здійснюють торгівлю овочами, фруктами та бахчевими культурами використовувати обладнання збірно-розбірної конструкції (намети фабричного виробництва, прилавки) та забезпечити його щоденний вивіз після закінчення торгівлі.
  4. Заборонити сезонну торгівлю в смт Володарка на узбіччях автомобільних доріг, тротуарах, стоянках автотранспорту та інших місцях крім визначених п. 2 цього рішення.
  5. Рекомендувати суб"єктам підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю овочами, фруктами та бахчевими культурами укласти договори з КП «Володарка» про вивезення сміття.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на інспекцію з благоустрою КП «Володарка», постійну комісію селищної ради з питань соціально-економічного розвитку.

         Селищний голова                                             Ю.В. Слободський

Сезонна торгівля

You have no rights to post comments

   
   

вулиця Кооперативна, 9,

смт Володарка,

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська селищна рада