Рекомендуємо  

prezident
vr
uryad
rada
kyevrada
rda
Володарська районна рада
regcenter
   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 15

Вчора 26

За тиждень 143

За місяць 628

Всього 18508

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

 

ВОЛОДАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Київської області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

       від 22.05.2018 року                                                                                          № 170

смт Володарка

Про розгляд проекту регуляторного акту та аналізу впливу регуляторного акту Володарської селищної ради «Про затвердження місцевих податків та зборів на 2019 рік»

Розглянувши проект регуляторного акту та та аналіз впливу регуляторного акту Володарської селищної ради «Про затвердження місцевих податків та зборів на 2019 рік», відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки», виконавчий комітет селищної ради, вирішив:

  1. 1. Затвердити проект регуляторного акту «Про затвердження місцевих податків та зборів на 2019 рік»» (додатки 1-5);
  2. 2. Оприлюднити проект регуляторного акту та аналіз впливу регуляторного акту «Про затвердження місцевих податків та зборів на 2019 рік» на сайті Володарської селищної ради .
  3. 3. Регуляторний акт «Про затвердження місцевих податків та зборів на 2019 рік»» подати на розгляд сесії Володарської селищної ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря селищної ради Купріянчука О.О.

Селищний голова                                              Ю.В.Слободський

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік»

Проект рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік» розроблено  постійною комісією селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін. Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Володарської селищної ради - volodrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому та електронному вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 09301, вул. Кооперативна, 9, смт Володарка, т.5-13-67, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

                          

You have no rights to post comments

   
   

вулиця Кооперативна, 9,

смт Володарка,

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська селищна рада