comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com

Рекомендуємо  

prezident
vr
uryad
rada
kyevrada
rda
Володарська районна рада
regcenter
   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 15

Вчора 26

За тиждень 143

За місяць 628

Всього 18508

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

Повідомлення

про початок процедури розгляду та  врахування
пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації

«Генеральний план смт Володарка Володарського району Київської області»

          11 травня  2016 року о 12 годині в залі засідань Володарської селищної  ради за адресою: вул. Кооперативна, 9, смт Володарка Володарського району Київської області відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації:«Генеральний план смт Володарка Володарського району Київської області». Генеральний план розроблений     ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»     на підставі рішення  Володарської селищної ради від 25 березня 2015 року №1568-34-VI   « Про надання дозволу на розробку генерального плану смт Володарка, робіт із топографічної зйомки смт Володарка та розробку плану меж смт Володарка».  Головний архітектор проекту  Войко Ірина Ігорівна. 

           З матеріалами генерального плану, можна ознайомитись у Володарській селищній раді за адресою: смт Володарка, вул. Кооперативна, 9 з 8 до 17 години до 11 травня 2016 року з дня опублікування цього повідомлення, а також на офіційному веб-сайті селищної ради www.volodarka.in.ua.

           Зауваження та пропозиціїприймаються у письмовому вигляді і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів  і правил. Строк подання  пропозицій та зауважень до 11 травня  2016 року з дня опублікування даного повідомлення.

            Інформація про прогнозовані правові, економічні та екологічні наслідки щодо розробленого генерального плану:

1. Правові наслідки.  Генеральний план смт Володарка Володарського району Київської області розроблено у відповідності з вимогами Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад і зміст  генерального плану населеного пункту», ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень», В.2.3-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів»,  ДСаНПіН №173 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів».

    Генеральний план встановлює  напрямки і межі територіального розвитку населеного пункту, функціональне призначення і зонування території. Містить  принципові рішення щодо  планування, забудови, та іншого використання територій. Генеральним планом визначено території  під індивідуальну житлову забудову, території для розміщення промислових об’єктів, об’їзду дорогу навколо селища, в зоні існуючої багатоповерхової забудови  визначено території для індивідуального гаражного будівництва та територію для нового  кладовища. Потреба в територіях для забудови та іншого використання обумовлює зміну межі населеного пункту. Розширення селища Володарка  здійснюється за рахунок земель Володарської селищної ради, інтереси  сусідніх територіальних громад  не порушуються.

2. Економічні наслідки. Забудова території обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками.

Основні техніко-економічні показники

  Назва показника

Од.

виміру

Існуючий стан За проектом
1. Територія в межах населеного пункту га 568,5910 1130,25
2. Населення чол. 6169 9791
3. Нове житлове будівництво

Кількість

кварт.

   
  -одноквартирне будівництво шт   1128
  -багатоквартирне шт   79
4. Площа присадибних ділянок га 0,10-0,15 0,10-0,15

3. Екологічні наслідки.  При розробці генерального плану враховано санітарно-гігіенічні і екологічні вимоги, раціональне визначення меж землекористувань зон житлової, громадської, промислової забудови. Встановлено санітарно-захисні зони  згідно  ДСаНПіН №173 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів». 

 

 

You have no rights to post comments

   
   

вулиця Кооперативна, 9,

смт Володарка,

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська селищна рада