comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com

Рекомендуємо  

prezident
vr
uryad
rada
kyevrada
rda
Володарська районна рада
regcenter
   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 23

Вчора 42

За тиждень 275

За місяць 720

Всього 19697

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

для житлових будинків, що знаходяться на обслуговуванні КП «Володарка»

 

Відповідно до розділу ІІІ ст.8 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII від 09.11.2017 р., Постанови КМУ від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями) та керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП «Володарка» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинків.

Метою розробки та впровадження нових тарифів на послуги є врахування економічно обґрунтованих витрат підприємства на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Обґрунтування необхідності зміни діючих тарифів на послуги КП «Володарка» для споживачів

Діючі на даний час тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (встановлені рішенням виконавчого комітету Володарської селищної ради № 147 від 05.12.2017 р.) не відшкодовують в повному обсязі витрати підприємства, перш за все у зв’язку з ростом цін на паливно-мастильні матеріали та збільшенням розміру прожиткового мінімуму, встановленого по Україні з 01 січня 2017 року для працездатних осіб, що є основою для розрахунку тарифних ставок та посадових окладів працівників підприємства, а також росту мінімальної заробітної плати відповідно до чинного законодавства проти закладених показників в розрахунки діючих на підприємстві тарифів.

            За результатами діяльності підприємства станом на 01.04.2018 року рівень відшкодування встановлених тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій фактичної собівартості – 77,8 %.

Так за період дії встановлених тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відбулись наступні зміни: ріст вартості паливно-мастильних матеріалів склав 30-35 %, ріст мінімальної заробітної – на 16,5%, зростання рівня сплати податків та зборів - на 43 %, амортизаційних відрахувань – на 15 % . Збільшення діючого до запропонованого середньозваженого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в середньому становить 30,0 %.

            Враховуючи вище викладене, виникла об’єктивна необхідність зміни тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій відповідно до положень Постанови КМУ від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Порівняльна таблиця діючих тарифів, запропонованих нових економічно обґрунтованих тарифів за 1 м² та відсотка збільшення по кожному будинку додається. Розрахунки послуг по кожному будинку та додаткова інформація розміщена на веб-сайті Володарської селищної ради http://volodrada.gov.ua.

КП «Володарка» приймає зауваження і пропозиції протягом 7 календарних днів з дня опублікування повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території за адресою: 09301, смт. Володарка, пров. Перемоги, 3, або за номером телефону 5-12-01.

Адміністрація КП «Володарка»

 Детальніше: ТАРИФИ 2018

You have no rights to post comments

   
   

вулиця Кооперативна, 9,

смт Володарка,

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська селищна рада